Download
Як же мені потрапити на небо
ukrainisch.pdf
Adobe Acrobat Dokument 919.6 KB

Audio

  "Як написано: Нема праведного ані одного."   До Римлян 3:10

   "Бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави."   До Римлян 3:23

   "Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!."   До Римлян 6:23

   "А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками."   До Римлян 5:8

   "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне."   від Іоана 3:16

   "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої."   Апостола Іоана 1:9

   "Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся,  бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння."   До Римлян 10:9-10

   "А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його."   від Іоана 1:12

   "Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене."   від Іоана 14:6

   "Бо як мертвих Отець воскрешає й оживлює, так і Син, кого хоче, оживлює."   від Іоана 5:21

   "Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,  не від діл, щоб ніхто не хвалився."   До ефесян 2:8-9

   "Звіщаю ж вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку прийняли ви, в якій і стоїте.  Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням, і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням."   1-е до коринтян 15:1,3-4

   "Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!"   Якова 5:16

   "Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога! Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!"   Апостола Іоана 4:7-8

   "Тож ви, улюблені, знаючи це наперед, стережіться, щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вґрунтування,  але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. Йому слава і тепер, і дня вічного! Амінь."   2-е Петра 3:17-18

Дорогий мій друже! Дозволь поставити тобі таке питання, яке перевищує всі цінності твого життя. Від правильної розв'язки цього питання залежить твій стан у вічності: чи буде він щасливий чи сумний?

Говорячи коротко, питання зводиться до того: "Чи спасенний ти?"

Зрозумій це питання!  Бо справа не в тім, що ти, може, є членом якоїсь церкви.  Це річ зовнішнього порядку.  Але сутність питання полягає в тім: Чи спасена твоя душа?

Також справа не в тім, який ти доброчинець і які ти маєш чесноти, а найголовніще є те, чи ти маєш спасіння душі?  Бо Господь не може посилати Своє благословіння неспасеним і неспасена людина не може увійти в Царство небесне.

Ось Никодим був доброю людиною, однак Ісус сказав йому: "Вам потрібно родитись згори" (Ів. 3:7).  Це є єдиний шлях, який людина може осягнути спасіння для своєї душі.  Ця дорога дуже проста, і ти, любий друже, коли станеш на неї, то можеш бути спасеним ще того самого дня, в який будеш читати оці слова.

Передусім, ти мусиш зрозуміти, що ти є грішником, бо "нема праведного ані одного" (Рим. 3:10), "...бо різниці немає, бо всі згрішили й позбавлені Божої слави" (Рим. 3:22, 23).  Отже, коли ти ясно і свідомо цього не зрозумієш, що ти грішник, і не жахнешся перед тим, що ти, як грішник, осуджений на смерть, "бо заплата за гріх смерть" (Рим. 6:23), і "гріх народжує смерть" (Як. 1:15), то й не спасешся.

Смерть же, про яку йде мова і яка є наслідком гріха, є не лише фізична смерть, а вічна розлука з Богом і вічне запроторення душі в пекло, цебто в "озеро огняне" (Об. 21:8).

Одна тільки думка про це овіває жахом, однак це незаперечна правда.

Бог, все-таки, в Своєму милосерді не хоче твоєї погибелі.  Він любить тебе, грішника, і прагне твого спасіння. Прагнення Бога спасти тебе таке велике, що Він віддав у жертву Сина Свого Однородженого, щоб звільнити тебе від гріха й від вічного осуду.

Син Божий, по волі Отця, але також і добровільно, взяв на Себе гріхи твої й кару за них.  "Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім" (2 Кор. 5:21).  "Він у тілі Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли були для гріхів та для праведности жили: Його раною ви оздоровилися" (1 Петра 2:24).  Таким чином ,Спаситель зайняв твоє місце осудження, щоб тобі дарувати звільнення від гріха та радість спасіння.

Правда, ми не можемо цілком ясно збагнути, як то гріхи всього людства могли бути положені на Христа, але ми повинні Богові вірити на Слово, Який свідчить, що так, власне, сталося.

Коли в'язничний сторож у Филипах запитав апостола Павла, що він має робити, щоб спастись, - отримав коротку, просту, але й цілком ясну відповідь: "Віруй в Господа Ісуса, - будеш спасений ти сам та твій дім" (Дії 16:29-31).

Довірся ж Господеві й ти, як дитина; вір, що Він взяв на Себе твій гріх, вмер за тебе і ти будеш спасений.  Клич до Нього в молитві, не відкладаючи цього.  Він жде тебе.  "Кожен, хто покличе Господнє ім'я, буде спасений" (Рим. 10:13).

Розуміється, що ти, як грішник , мусиш бути скромним. Ось як молився свідомий грішник:  "Боже, будь милостивий до мене, грішного!" (Лук. 18:13). Коли така свідомість є й у тебе, і ти з болем серця признаєш, що ти дійсно грішник, то на кожному місці, де б ти не був, не міркуй і не вагайся ані хвилини, звернись у молитві від щирого серця до Бога.  Зрозумій, що не довга й красномовна молитва потрібна Богові, а навпаки, Йому потрібне серце твоє, що горіло б правдивим прагненням отримати спасіння.  Коли б ти від усього серця сказав хоч кілька таких слів: "Боже! Я бідний грішник.

Признаю це й перебуваю в постійній скорботі в наслідок такого стану. Помилуй мене, погибаючого, і спаси мене заради заслуг Ісуса Христа!"

"Кожен, хто покличе Господнє ім'я, буде спасений" (Рим. 10:12).

"Кожен" - це означає, що й ти також.  Слова "буде спасений", розвівають усякий сумнів. Не говориться:  "може спасеться", а рішучо - "буде спасений!"

Отже, тобі належить смиренно довіритись слову Господньому і з подякою взяти те, що Бог пропонує тобі.  Прийми вірою спасіння, як радить Господь.  Ніяка церква чи релігійна організація, ніякі твої власні добрі вчинки й заслуги не спасуть тебе.  Спасти може тебе тільки один Ісус Христос.

Повторім собі ще раз коротенько сказане:  ти грішник. За гріхи твої ти повинен був би вмерти.  Але Заступник твій Господь Ісус звільнить тебе від гріха і смерті, якщо ти в каятті з вірою приймеш Його голгофську жертву, принесену за тебе.  Може, сумнів огорне тебе й ти скажеш: "Невже ж оце все, що вимагається для мого спасіння?"  Так, це, власне, все! Так вчить свята Євангелія.

Дяка Богові, що вже багато хто вступив на таку ось просту дорогу Божого спасіння. І це згідно з св.  Писанням.  Не відкинь тієї вістки.  Сьогодні почни йти вже тією дорогою.  Бо написано:  "Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння" (2 Кор 6:2). І ще: "Не хвались завтрішнім днем, не знаєш, що той день уродить" (Прит. 27:1).

Якщо ти ще не розумієш, перечитай наведені тексти зо святого Письма по кілька разів, аж поки не збагнеш їх глибокий зміст.  Ця брошурка хоч маленька, але, все-таки, не відкинь її, бо ж вона має на меті нагадати тобі про найдорожче в житті - про спасіння твоєї безсмертної душі.  Бо "яка користь людині, коли світ цілий здобуде, та душу свою занапастить?" (Лук. 8:36).

Вірь, що ти спасений Христом і дякуй Йому за це.  Ти нічого так не потребуєш, як спасіння твоєї душі.  Як ти це втратиш - ти втратиш все і на землі й на небі.  Не бійся, що ти не встоїш на дорозі спасіння.  Христос, Який спасе тебе від гріха й погибелі, збереже тебе на дорозі спасіння. 

"Вірний Бог, що не допустить, щоб ви випробувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб могли ви знести" (1 Кор. 10:13).

Не прислуховуйся до власних почувань.  Вони часто змінюються. Утверджуй себе на Божих обітницях, вони ніколи не зміняються.

Коли вже ти навернешся і з ласки Божої отримаєш спасіння, тримайся щоденно трьох правил, необхідних для духовного зросту.  МОЛИСЬ, цебто бесідуй з Богом.  ЧИТАЙ Слово Боже, в якому Господь промовлятиме до тебе, і свідкуй людям про Бога.  "Кожного, хто Мене визнає перед людьми, того перед небесним Отцем Моїм визнаю й Я" (Мат. 10:32).

Copyright: Robert Ford Porter, 1991